دیدار دبیر قرارگاه جوانان گام دوم انقلاب استان اصفهان با معاون سازمان تعزیرات حکومتی کل کشور

تاریخ : 29 دی 1401, 11:54 نویسنده : روابط‌عمومی بازدیدها : 143 نظرات : 0 موضوع : خبرها / گالری عکس / خبر مهم
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین علیرضا فقیهی گزارشی از چگونگی شکل گیری قرارگاه جوانان گام دوم انقلاب ارائه کرد.

فقیهی ابراز داشت: قرارگاه جوانان گام دوم انقلاب با حمایت دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری و در مراکز استان ها هم با حمایت نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز هر استان حمایت و هدایت می‌شود.
ایشان افزود: که این قرارگاه توسط شورایی ده نفره از شاخص ترین نخبگان فرهنگی، علمی و اجتماعی شهر برنامه ریزی می شود.

حجت الاسلام فقیهی در ادامه به چند مورد از اهداف قرارگاه جوانان گام دوم اشاره کرد و افزود: تبیین بیانیه گام دوم در سطح جامعه و خصوصاً بین جوانان و انسجام بخشی به جوانان انقلابی شهر اصفهان از جمله اهداف این قرارگاه می باشد.

در ادامه دکتر محمد علی اسفنانی معاون تعزیرات حکومتی کل کشور ضمن ابراز رضایت و خرسندی از دعوت قرارگاه جوانان گام دوم انقلاب اصفهان به مشکل موازی کاری نهادهای فرهنگی و انقلابی اشاره کرد و گفت: راه حل این مشکلات تقسیم تخصصی وظایف بین مجموعه ها می باشد که هر مجموعه از بُعدی با موضوعات مواجهه داشته باشد.

اسفنانی با تاکید بر تخصص گرایی در جذب، ساماندهی و انسجام بخشی به جامعه جوانان انقلابی و همچنین استفاده از این جوانان متخصص به عنوان بازوهای مشورتی برای مسئولان اجرایی تاکید کرد.

ایشان در پایان صحبتهایشان حمایت کامل از قرارگاه جوانان گام دوم انقلاب را اعلام کردند.


نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود